img

DOMEK ORLE GNIAZDO

Prawdziwy wypoczynek zaczyna się kilka metrów nad ziemią. Domek ten jest najwyższy z wszystkich, wzniesiony na ok 5 metrów ponad ziemię. Taras sięga szczytów drzew. To z niego rozpościera się widok na całą otaczającą przyrodę. Zapewniony komfort i eleganckie wnętrze domku to nie największe atuty, kapitalne położenie sprawia, że mamy wrażenie ukrycia przed światem.

Miejsc noclegowych: +
Komfort:
Cennik 2023
2 osoby na Domek wraz z wyposażeniem: cena: 330 pln
od 3-5 osob na Domek wraz z wyposażeniem: cena: 410 pln
6 osob na Domek wraz z wyposażeniem: cena: 450 pln
od 7-8 osob na Domek wraz z wyposażeniem: cena: 550 pln
Wczytuję kalendarz...
- Dostępne
02
- Wynajęte
02
- W oczekinwaniu
·
02
- Częściowo wynajęte

Imię (wymagane):

Nazwisko (wymagane):

Email (required):

Telefon:

Ilość gości

Dorośli: Dzieci:

Szczegóły:

Podczas rezerwacji pobierana jest opłata rezerwacyjna, pozostała część płatności wynikająca z cennika jest regulowana u obsługi w zależności od ilości osób które będę zameldowane.

 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRZEGORZ PINDUR 'MG PINDUR' o numerze NIP: 9720534102 z siedzibą przy ul. Karola Bunscha 10, 60-461 Poznań w celu dokonania rezerwacji, w celu realizacji usługi oraz w celu otrzymywania informacji na temat Ośrodka Zielenica. Informujemy że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@zielenica.com. Informujemy że nie jesteście Państwo profilowani Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym

Created by Zielenica - Copyright 2015